Pierwsza Grupa ERASMUSA+ już w Gubinie

Written by  Published in ERASMUS+ %PM, %30 %820 %2014 %19:%Nov

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gubinie kontynuując tradycję realizacji staży zagranicznych w Departamencie LOT we Francji wdraża obecnie projekt pt: "Zawód hotelarz - kluczem do sukcesu zawodowego w U.E." Jest to kolejny projekt staży zagranicznych adresowany do uczniów naszej szkoły o kierunkach kształcenia technik hotelarstwa i technik żywienia i usług gastronomicznych. W dniach 25 – 27 listopada wizytę kontrolną dotyczącą realizacji projektu przeprowadził dyrektor ZSP w Gubinie Krzysztof Szymański. W asyście dyrektora Liceum w Souillac Jacquesa Mordreta, Prezesa Stowarzyszenia Francja Polska, Lot – Lubuskie Christiana Gasqueta i Wiceprezesa Lesława Sidorowicza dokonano przeglądu miejsc stażowych. Oceniono stopień zaawansowania realizacji projektu i na spotkaniu w szkole hotelarskiej w Souillac pełniącej w projekcie rolę nadzoru pedagogicznego dokonano ostatecznego podsumowania przebiegu staży. Zarówno opiekunowie stażystów jak i sami zainteresowani (stażyści)  wypowiadali się bardzo pozytywnie o przebiegu stażu. Na zakończenie spotkania miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia stażu 10 uczniom ZSP Gubin, którzy byli uczestnikami 1 grupy. Zamieszczamy relację foto z przebiegu spotkania. W projekcie weźmie łącznie udział w latach 2014 i 2015 20 uczniów. Kolejna grupa będzie odbywać staż w okresie wakacyjnym 2015 roku. Więcej informacji w najbliższym czasie na łamach naszej strony www.ldv.zspgubin.pl i u Koordynatora projektu Pani Alicji Szymańskiej.    FOTO RELACJA

Read 58607 times Last modified on %PM, %03 %895 %2015 %21:%Mar
Polish English French German Italian Russian
 
Gubin °C
Gramat °C
Warszawa °C
Paryż °C
Bruksela °C
Tuluza °C
  27.09.2023 Wetter Ostsee

Hot News

Ciekawe strony w Le Lot

Ciekawe strony w Le Lot

http://www.tourisme-lot.com Komitet do spraw promocji turystycznej le Lot. http://www.quercy-tourisme.com/le-lot...

Projekt LDV zakończony

Projekt LDV zakończony

Dnia 21.05 2014 roku powróciła ze stażu czwarta...

Kolejni stażyści LDV już na stażu

Kolejni stażyści LDV już na stażu

11 marca 2014 o wczesnych godzinach porannych (5.45.)...

Work Based Learning and Apprenticeship

Work Based Learning and Apprenticeship

Europejska Konferencja Monitorująca – Bruksela 11/12 luty 2014...

Zakwalifikowani Grupa 4 2014

Zakwalifikowani Grupa 4 2014

Zakwalifikowani do wyjazdu na staż - Grupa 4...

Jak przyjemnie spotkać się...

Jak przyjemnie spotkać się...

Grupa stażystek z ZSP w Gubinie odbywa praktyki...

Stażyści z ZSP Gubin w Rocamadour

Stażyści z ZSP Gubin w Rocamadour

Po trzech tygodniach stażu przyszedł czas na wspólne...

Groty w Padirac

Groty w Padirac

Grota „Padirac” była obiektem zwiedzania podczas 2 zgrupowania...

Zgrupowanie w Rocamadour

Zgrupowanie w Rocamadour

W dniu 15 maja w miejscowości Rocamadour we...

Kolejna Grupa we Francji

Kolejna Grupa we Francji

Kolejna grupa w realizowanym przez naszą szkołę projekcie...

Zakwalifikowani grupa 3 2013

Zakwalifikowani grupa 3 2013

Zakwalifikowani do wyjazdu na staż - Grupa 3...

Dzisiaj0
Wczoraj0
Tydzień0
Miesiąc0
Razem438068

Wednesday, 27 September 2023 01:04

DSCN1508.jpg

Video

Voyage dans le Lot

Voyage dans le Lot

Le Lot vu du ciel

Le Lot vu du ciel

Gouffre de Padirac.

Gouffre de Padirac.

LE LOT - FRANCE

LE LOT - FRANCE

Paryż - Widoki z Wieży Eiffla

Paryż - Widoki z Wieży Eiffla

Rocamadour-survol de la région

Rocamadour-survol de la région

Relacja ze staży Grupa I LDV 7 04 09 12 11 2009 Gramat

Relacja ze staży Grupa I LDV 7 04 09 12 11 2009 Gramat