Kolejni stażyści LDV już na stażu

%PM, %15 %955 %2014 %22:%Mar
Lotnisko w Brukseli przesiadka Lotnisko w Brukseli przesiadka

11 marca 2014 o wczesnych godzinach porannych (5.45.) kolejna grupa projektu "Zawód hotelarz gwarancją mobilności na europejskim rynku pracy" wraz z koordynatorem projektu Panią Alicją Szymańską i opiekunem na czas podróży Panem Lesławem Sidorowiczem wyjechała na 10 tygodniowy staż do departamentu Lot w południowej Francji.

Podróz tradycyjnie odbywała sie busem z Gubina do Berlina, a następnie samolotami z Berlina do Tuluzy. W trakcie pierwszych dni stażu przeprowazono wizytację kontrolną. Podczas jej trawnia koordynator projektu w towarzystwie przedstawicieli partnera przyjmującego dokonała weryfikacji miejsc stażowych pod kątem warunków socjalnych i ogólnych warunków pobytu na praktykach naszych uczniów w kontekście realizacji założonego programu stażu. Podczas wizyty kontrolnej były także omawiane warunki dotyczące przygotowywania nowego projektu staży w programie ERASMUS+, który ma być kontynuacją współpracy obu partnerów zaplanowanym na najbliższy rok. Pani koordynator omówiła warunki realizacji nowgo projektu o roboczym tytule "Zawód hotelarz - gwarancją sukcesu zawodowego w U.E. z przedstawicielami Instytucji Przyjmującej ,oraz z przedstawicielem szkoły z Souillac pełniącej rolę nadzoru pedgogicznego nad realizownymi między partnerami projektami staży. Życzymy wsystkim uczniom tej grupy udanego pobytu na stażu i wielu miłych i niezapomnanych wrażeń.

 {AG rootFolder="/images/sampledata/" thumbWidth="200" thumbHeight="120" thumbAutoSize="height" arrange="priority" backgroundColor="ffffff" foregroundColor="808080" highliteColor="fea804" frame_width="500" frame_height="300" newImageTag="0" newImageTag_days="7" paginUse="1" paginImagesPerGallery="20" albumUse="0" showSignature="0" plainTextCaptions="0" ignoreError="1" ignoreAllError="1" template="classic" popupEngine="fancybox"}Grupa_4_LDV_8_2014{/AG}
Read 3938 times Last modified on %PM, %16 %908 %2014 %21:%Mar
Polish English French German Italian Russian
 
Gubin °C
Gramat °C
Warszawa °C
Paryż °C
Bruksela °C
Tuluza °C
  02.06.2023 Wetter Ostsee

Hot News

Ciekawe strony w Le Lot

Ciekawe strony w Le Lot

http://www.tourisme-lot.com Komitet do spraw promocji turystycznej le Lot. http://www.quercy-tourisme.com/le-lot...

Projekt LDV zakończony

Projekt LDV zakończony

Dnia 21.05 2014 roku powróciła ze stażu czwarta...

Kolejni stażyści LDV już na stażu

Kolejni stażyści LDV już na stażu

11 marca 2014 o wczesnych godzinach porannych (5.45.)...

Work Based Learning and Apprenticeship

Work Based Learning and Apprenticeship

Europejska Konferencja Monitorująca – Bruksela 11/12 luty 2014...

Zakwalifikowani Grupa 4 2014

Zakwalifikowani Grupa 4 2014

Zakwalifikowani do wyjazdu na staż - Grupa 4...

Jak przyjemnie spotkać się...

Jak przyjemnie spotkać się...

Grupa stażystek z ZSP w Gubinie odbywa praktyki...

Stażyści z ZSP Gubin w Rocamadour

Stażyści z ZSP Gubin w Rocamadour

Po trzech tygodniach stażu przyszedł czas na wspólne...

Groty w Padirac

Groty w Padirac

Grota „Padirac” była obiektem zwiedzania podczas 2 zgrupowania...

Zgrupowanie w Rocamadour

Zgrupowanie w Rocamadour

W dniu 15 maja w miejscowości Rocamadour we...

Kolejna Grupa we Francji

Kolejna Grupa we Francji

Kolejna grupa w realizowanym przez naszą szkołę projekcie...

Zakwalifikowani grupa 3 2013

Zakwalifikowani grupa 3 2013

Zakwalifikowani do wyjazdu na staż - Grupa 3...

Dzisiaj0
Wczoraj0
Tydzień0
Miesiąc0
Razem438068

Friday, 02 June 2023 10:59

P1000143.jpg

Video

Voyage dans le Lot

Voyage dans le Lot

Le Lot vu du ciel

Le Lot vu du ciel

Gouffre de Padirac.

Gouffre de Padirac.

LE LOT - FRANCE

LE LOT - FRANCE

Paryż - Widoki z Wieży Eiffla

Paryż - Widoki z Wieży Eiffla

Rocamadour-survol de la région

Rocamadour-survol de la région

Relacja ze staży Grupa I LDV 7 04 09 12 11 2009 Gramat

Relacja ze staży Grupa I LDV 7 04 09 12 11 2009 Gramat